KURUMSAL VE BİREYSEL PROFESYONEL WEB TASARIMLAR

Kurumsal ve Bireysel Profesyonel Web Tasarımlar

Marka kimliğinizi dijitalde en iyi şekilde yansıtmanın yolu, başarılı bir web site inşa ettirmekten geçiyor. Özgül Medya olarak yeni trendleri yansıtan, dinamik, SEO Optimizasyonu ile tam uyumlu, hızlı siteler kuruyoruz. Sadece teknik altyapıya değil görsel tasarıma da büyük önem veriyoruz. Profesyonel görünümlü hazırladığımız web tasarım; kurumsal site, e-ticaret sitesi, kişisel blog, haber portalı gibi çok sayıda alanı kapsıyor. Kurumsal Web Tasarım Ankara firması olan Özgül Ajans en iyi fiyat garantisi ve tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz.


Kullanıcı Odaklı Tasarım

Kullanıcıların aradığını kolayca bulabildiği web sitelerimiz, en son trendleri yansıtacak şekilde kuruluyor.

Mobil Uyumlu

Mobil uyumlu ve Mobil hızı yüksek olan sitelerimizi arama motorları algoritmasına göre hazırlıyoruz.

Kontrol Paneli

İsteğiniz zaman web sitenizin kontrol paneline girerek kolayca düzenleme ekleme ve çıkarma yapabiliyorsunuz.

Web Tasarım

İnternet dünyasında tüketiciler, kişisel veya mesleki işleri için web tasarım hizmetine ihtiyacı duyar. Bu siteler işletmelerin sanal adresi olduğu için marka kimliği açısından büyük önem taşır. Web siteniz ne kadar nitelikli hazırlanırsa, şirketiniz o derece kurumsal görünür.

Bir web sitesi sahibi olmak için yapmanız gereken alanında uzman bir ajansa web tasarım yaptırmaktır.


Profesyonel Web Tasarımlar

Özgül Medya olarak sektörde senelerin deneyimiyle çok sayıda web site tasarımı gerçekleştirdik. Her biri profesyonel şekilde hazırlanan sitelerle müşterilerimizin marka değerini artırdık.

SEO uyumlu, hızlı, kullanıcı dostu, mobil uyumlu olan sitelerimizi Google algoritmasına göre hazırlıyoruz. Kullanıcıların aradığını kolayca bulabildiği web sitelerimiz, en son trendleri yansıtacak şekilde kuruluyor.


Referans Projelerimiz

Hizmet sunduğumuz işbirlikçilerimiz, birbirinden farklı sektör temsilcilerinden oluşuyor. Referans projelerimizle var olan müşterilerimize yenilerini eklemiş bulunuyoruz. Doktorlar, saç ekim merkezleri, yayınevleri, tercüme büroları, yazarlar, estetik hastaneleri, gıda firmaları daha önce web tasarım hizmeti verdiğimiz müşterilerimizi oluşturuyor.

Projelerimizden memnun kalan firmalar, gerek satışları gerekse kurumsal kimlikleri açısından başarı çıtalarını yükseltiyorlar.


Farkımız Kalitemiz

Dijital sektörde çok sayıda ajans bulabilirsiniz ancak nitelikli ve profesyonel iş çıkaran ajanslar bulmak zordur. Web tasarımda bizi rakiplerimizden ayıran en büyük farkımız kalitemizdir. Fotoğraf seçiminden site metinlerine, zaman yönetiminden teknik alt yapıya son derece titiz bir çalışma biçimi yürütüyoruz.

Web projelerimizi eksiksiz ve zamanında teslim ediyoruz. Talebinize göre bakımlarını da üstleniyoruz.

DoktorlarSaç Ekim MerkezleriYayınevleriTercüme BürolarıYazarlarEstetik HastaneleriKadın DoğumcularPet ShopNakliye Firmaları

Alanında yetkin isimler ve kurumsal markalara hizmet sunduk.