SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital medyanın gelişimiyle birlikte çok sayıda sosyal medya kanalı açılmış bulunuyor. İnternet kullanıcılarının büyük bir kısmı sosyal medyada uzun vakit geçiriyor. Dolasıyla firmalar da tüketicilerine ulaşmak için bu mecraları kullanıyor. Dünyada yüzbinlerce markanın tercih ettiği bu kanallar, pazarda önemli bir yer kaplıyor. Sosyal medya yönetimine önem veren markalar bir adım öne çıkıyor.


İçerik Kalite Kontrolü Hizmeti

Kullanıcıların aradığını kolayca bulabildiği web sitelerimiz, en son trendleri yansıtacak şekilde kuruluyor.

Site Hızının Düzenlenmesi Hizmeti

Mobil uyumlu ve Mobil hızı yüksek olan sitelerimizi arama motorları algoritmasına göre hazırlıyoruz.

Dış Seo Hizmeti

İsteğiniz zaman web sitenizin kontrol paneline girerek kolayca düzenleme ekleme ve çıkarma yapabiliyorsunuz.

blank

Hangi Platformları Kullanıyoruz?

Hizmet verdiğimiz şirketlerin tüketicilerine ulaşmasında gerekli tüm platformları kullanıyoruz. Bunları Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Pinterest ve Linkedin olarak özetleyebiliriz. Tercihleriniz doğrultusunda seçeceğiniz sosyal medya kanallarını yönetiyoruz. Eğer ticaret yapıyorsanız ürünlerinizi, hizmet sunuyorsanız işletmenizin faaliyetlerini yaratıcı projelerle pazarlıyoruz.

Bunları yaparken her sosyal medya sitesinin öne çıkan niteliklerinden de faydalanıyoruz.


Markanızı Güçlü Sunuyoruz

İşlerinizi teslim edeceğiniz ajans, marka kimliğiniz açısından büyük önem arz ediyor. Kurumsal yapınızı doğru yansıtmayan, profesyonellikten uzak bir ajans, işletmenize maddi ve manevi kayıplar yaşatır. Bu doğrultuda markanızı sosyal medyada yüksek vizyonla lanse edecek Özgül Medya gibi ajanslara yönelmeniz gerekiyor.

Mükemmeliyetçilik anlayışımızla, dijital sektörde markanızı güçlü şekilde sunuyoruz.


blank

Analiz ve Raporlama

Sosyal medya yönetiminde yapılan işlerin muhakkak bir karnesi olmalıdır. Bu disiplinle çalışmalar verimli olur. İşletmenizin sosyal medya/dijital pazarlama faaliyetlerini yürütürken istatistiklerini de ele alıyoruz. Tüketicilerin bu mecralarla olan etkileşimlerini uygulamalarla analiz edip sonuçları müşterilerimize raporluyoruz.

Verileri değerlendirerek gelecekteki stratejilerimiz için aksiyon alıyoruz.

DoktorlarSaç Ekim MerkezleriYayınevleriTercüme BürolarıYazarlarEstetik HastaneleriKadın DoğumcularPet ShopNakliye Firmaları

Alanında yetkin isimler ve kurumsal markalara hizmet sunduk.