SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medya Yönetimi Ankara

Dijital medyanın gelişimiyle birlikte çok sayıda sosyal medya kanalı açılmış bulunuyor. İnternet kullanıcılarının büyük bir kısmı sosyal medyada uzun vakit geçiriyor. Dolasıyla firmalar da tüketicilerine ulaşmak için bu mecraları kullanıyor. Dünyada yüzbinlerce markanın tercih ettiği bu kanallar, pazarda önemli bir yer kaplıyor. Sosyal medya yönetimine önem veren markalar bir adım öne çıkıyor.


Instagram Sosyal Medya Danışmanlığı

Markanızı daha iyi anlatan hedef kitle ile buluşturan grafikler, animasyon ve videolar hazırlıyoruz.

Facebook Sosyal Medya Danışmanlığı

Markanızı daha iyi anlatan hedef kitle ile buluşturan grafikler, animasyon ve videolar hazırlıyoruz.

Instagram ve Facebook Reklamcılığı

Sosyal medyada reklamlarınızı doğru yöneterek daha az maliyet ile en doğru hedef kitleye erişmenizi sağlıyoruz.

Hangi Platformları Kullanıyoruz?

Hizmet verdiğimiz şirketlerin tüketicilerine ulaşmasında gerekli tüm platformları kullanıyoruz. Bunları Instagram, Facebook, Youtube, Pinterest, Twitter ve Linkedin olarak özetleyebiliriz. Tercihleriniz doğrultusunda seçeceğiniz sosyal medya kanallarını yönetiyoruz. Eğer ticaret yapıyorsanız ürünlerinizi, hizmet sunuyorsanız işletmenizin faaliyetlerini yaratıcı projelerle pazarlıyoruz.

Bunları yaparken her sosyal medya sitesinin öne çıkan niteliklerinden de faydalanıyoruz.


sosyal medya yönetimi ankara

Markanızı Güçlü Sunuyoruz

İşlerinizi teslim edeceğiniz ajans, marka kimliğiniz açısından büyük önem arz ediyor. Kurumsal yapınızı doğru yansıtmayan, profesyonellikten uzak bir ajans, işletmenize maddi ve manevi kayıplar yaşatır. Bu doğrultuda markanızı sosyal medyada yüksek vizyonla lanse edecek Özgül Medya gibi ajanslara yönelmeniz gerekiyor.

Mükemmeliyetçilik anlayışımızla, dijital sektörde markanızı güçlü şekilde sunuyoruz.


sosyal medya uzmanı

Analiz ve Raporlama

Sosyal medya yönetiminde yapılan işlerin muhakkak bir karnesi olmalıdır. Bu disiplinle çalışmalar verimli olur. İşletmenizin sosyal medya/dijital pazarlama faaliyetlerini yürütürken istatistiklerini de ele alıyoruz. Tüketicilerin bu mecralarla olan etkileşimlerini uygulamalarla analiz edip sonuçları müşterilerimize raporluyoruz.

Verileri değerlendirerek gelecekteki stratejilerimiz için aksiyon alıyoruz.

DoktorlarSaç Ekim MerkezleriYayınevleriTercüme BürolarıYazarlarEstetik HastaneleriKadın DoğumcularPet ShopNakliye Firmaları

Alanında yetkin isimler ve kurumsal markalara hizmet sunduk.