SİTELERİNİZDE NELER OLACAK?

We Are Here To Help You

Seo Uyumlu Alt Yapı

Web sitelerimizin tamamını SEO uyumlu alt yapıyla kuruyoruz. Böylelikle web sitenizin Google’da üst sıralara çıkması kolaylaşıyor.

Kontrol Paneli

Sitenizi rahatça kullanmanız ve ulaşabilir yapıda olmaları için kontrol paneli oluşturuyoruz. Her türlü eklentiyi yerleştirmenizi sağlıyoruz.

Mobil Uyumlu (Responsive)

Artık mobil uyumlu olmayan siteler arama motorlarında dibe vuruyor. Dolayısıyla tüm sitelerimizi mobil uyumlu hazırlıyoruz.

İletişim Formu

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda iletişim sayfası oluşturuyoruz. Bu sayfalara yerleştireceğimiz iletişim formlarıyla müşterilerinizin sizinle temasınızı hızlandırıyoruz.

Slayt Alanı

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların site dizaynından etkilenmesi için slayt alanı da ekliyoruz ve profesyonel bir görüntü katıyoruz.

Resim Galerisi

Çok fonksiyonlu sitelerimize resim galerisi bölümü de yerleştiriyoruz. İstediğiniz sayıda görseli bu kısma koymanız mümkün oluyor.

PageSpeed Optimizasyonu

Yavaş açılan siteler SEO konusunda yetersiz kalıyor. Tasarladığımız sitelerin hızlı açılması için üzerlerinde birtakım optimizasyonlar yapıyoruz.

Seo Eklentileri

Web sitelerde SEO çalışması;  iç ve teknik SEO olmak üzere iki kısımdan oluşur. Bu kapsamda gerekli eklentileri arama motoru optimizasyonunu tamamlıyoruz.

Kullanıcı Dostu

Web sitenize giren kullanıcıların aradığı bilgiye kolayca ulaşması ve sitenizden hoşnut kalması için kullanıcı dostu çalışmalar yapıyoruz.

Süreç Nasıl İşler?

01.

Planlama

Yapılacak işi planlamak, gereksiz zaman kayıplarının önüne geçer. Proje sürecinde nelerle karşılaşılabileceğini öngörmemize yardımcı olur.

02.

Kodlama

Kullanım amacına en uygun kodlama dilinin seçilmesi, projeye zaman kazandırır. Temiz ve sade bir kodlama sürdürülebilirlik için çok önemlidir.

03.

Yayınlama

Süreç tamamlandıktan sonra tasarımsal ve içeriksel olarak onayınıza sunulur. Gerekli tüm proje ayarları yapılarak yayınlanır.

Profesyonel Görseller

Başarılı ve kurumsal görünümlü bir web sitesi için görsellerin seçimi büyük önem taşıyor. Biz de bu doğrultuda işinin ehli kişilerce çekilmiş fotoğrafları veya vektörel resimleri sitenizde kullanıyoruz. Ankara web tasarım ajansı olarak en iyi şekilde hizmet sunuyoruz.

Yeni Trend Temalar

Dijital dünyada trendler çabuk değişir ve çağı yansıtmayan siteler kullanıcılar tarafından hemen fark edilir. Bu doğrultuda en son trendleri takip ederek yeni nesil site temalarını tercih ediyoruz.

Hizmet Sonrası Destek

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini temel prensibimiz olarak benimsiyoruz. Hizmet sonrasında sitenizle ilgili oluşabilecek soru, şikayet veya taleplerinizle de ilgileniyoruz. Gerekli teknik destekleri sağlayarak sizi yarı yolda bırakmıyoruz.

0
Kurulum Yılı
0
+
Referans
0
Kendimize Özgü Proje
0
+
Web Sitesi + SEO