İÇ VE DIŞ SEO OPTİMİZASYONU

Seo Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu diye de adlandırılan SEO, sitenizin görünürlüğünü artıran çalışmalar bütünüdür. Google’da üst sıralarda çıkmanızı ve internet kullanıcılarına ulaşmanızı sağlar. Site içi SEO, site dışı SEO ve teknik SEO olarak üç ana gruba ayrılır. Düzenli olarak bu hizmeti aldığınız takdirde arama motorlarındaki sıralamanız üst sıralara ulaşır. Burada önemli olan nokta optimizasyonun doğru şekilde yapılmasıdır


İçerik Kalite Kontrolü Hizmeti

Kullanıcıların aradığını kolayca bulabildiği web sitelerimiz, en son trendleri yansıtacak şekilde kuruluyor.

Site Hızının Düzenlenmesi Hizmeti

Mobil uyumlu ve Mobil hızı yüksek olan sitelerimizi arama motorları algoritmasına göre hazırlıyoruz.

Dış Seo Hizmeti

İsteğiniz zaman web sitenizin kontrol paneline girerek kolayca düzenleme ekleme ve çıkarma yapabiliyorsunuz.

blank

Neden SEO Gereklidir?

Bazı web site sahipleri SEO’nun gerekliliği konusunda kararsızlığa düşebilir. Konuya vakıf olmayan işletmeler, bu hizmeti almadıkları takdirde rakiplerinin gerisine düşer. Google’da görünürlükleri azalır hatta arama sonuçlarında hiç çıkamayabilirler. Dolayısıyla arama motorlarında görünmek ve üst sıralara ulaşmak için düzenli olarak SEO çalışması yapılmalıdır.

Bu hizmeti, Özgül Medya gibi profesyonel ajanslardan almalısınız.


Nasıl Çalışıyoruz?

SEO çalışmalarında öncelikle sitenizi analiz ediyoruz. Eksikleri ve hataları tespit ederek bir planlama yapıyoruz. Daha sonra sektörünüzü de göz önünde bulundurarak SEO çalışmalarına başlıyoruz. Google’da üst sıralara çıkmanız için en az 6 aylık bir çalışma ortaya koyuyoruz.

Ayrıca sıralamadaki yerinizi korumak için sürekli olarak sitenizin optimize edilmesi gerekiyor.


blank

Sözlerimizi Tutuyoruz

SEO alanında çok uzun süredir faaliyet yürüten bir ajans olarak tecrübemizin meyvelerini topluyoruz. Birlikte çalıştığımız firmaları ilk sayfaya taşıdığımızı gururla söylüyoruz. Siz değerli müşterilerimize hangi sözleri verdiysek yerine getiriyoruz. Başarılarımızla edindiğimiz referanslarla yeni müşteriler kazanıp yolumuza devam ediyoruz.

Sektörün en eski SEO uzmanları olarak deneyimimizi işlerimize aktarıyoruz.

DoktorlarSaç Ekim MerkezleriYayınevleriTercüme BürolarıYazarlarEstetik HastaneleriKadın DoğumcularPet ShopNakliye Firmaları

Alanında yetkin isimler ve kurumsal markalara hizmet sunduk.