GOOGLE ADS REKLAMLARI

Google Ads Reklam Yönetim

Dijital pazarlama çalışmalarının reklam ayaklarından birini Google reklamları oluşturuyor. Google Ads diye de adlandırılan bu reklamlar, çeşitli amaçlar için uygulanır. Öncelikle şirketlerin ürün satışlarını artırmak için tercih edilir. Bazı firmalar ise marka bilinirliğini artırmak amacıyla bu reklamları tercih eder. Blog yazarları da direkt olarak sayfalarının tıklanması veya bloglarını tanıtmak için Google Ads’te reklam verir.


Bütçe Ayarlama

Google Ads bütçenizi daha iyi yönetmenizi sağlayarak en uygun bütçe ile reklam yapmanızı sağlıyoruz.

En İyi Reklamı Ayarlama

Sahip olduğunuz alanı en iyi şekilde değerlendirerek potansiyel müşterilerinize net ve ilgi çekici reklamlar hazırlıyoruz.

Kalite Puanını Artırma

En iyi yöntemleri kullanarak kalite puanınızı artırıyoruz. Tüm reklam gereksinimlerini karşılıyoruz.

Google Reklamları Nelerdir?

Çok sayıda internet kullanıcılarına kısa sürede ulaşma araçlarından biri Google reklamlarıdır. Markaların beklentilerine göre birkaç reklam türünden oluşurlar ve tıklama başı maliyetleri vardır. Arama ağı reklamları, görüntülü reklamlar, video reklamcılığı ve alışveriş reklamcılığı olarak sıralanırlar.

Markaların beklentileri doğrultusunda uygulanır ve tüketicilere gösterilirler.


Bütçenize Uygun Kampanyalar

Özgül Medya olarak 20 yıllık deneyimimizi trendlerle birleştiriyoruz. Google algoritması doğrultusunda kampanyalar üretiyoruz. Bunun öncesinde markanızı analiz ediyor, size en uygun reklam modelini öneriyoruz. Karşılıklı fikir alışverişinden sonra Google Ads reklamlarını belirleyip kampanyaları düzenliyoruz.

Reklamlarınız tıklandığı kadar para harcıyor, böylelikle bütçenizin her kuruşunu verimli kullanmış oluyorsunuz.


Mükemmel Dönüşümler

Markanız için düzenleyeceğimiz yaratıcı Google reklamlarıyla hedef kitlenize ulaşıyoruz. Satış odaklı kampanyalarda cironuzu artırıyoruz. Düşük bütçelerle bile yüksek dönüşüm sağlıyoruz. Rakiplerinizi sollayacak reklam planlarımızla sizi sektörünüzde zirveye taşıyoruz.

Hayallerinize ulaşmanızı en kestirme çözümlerle sağlıyoruz. Siz sadece hayalinizi söyleyin, biz gerçekleştirelim.