DOKTOR WEB SİTESİ

Doktor Web Tasarım

Günümüzde hekimlerin internette paylaştığı bilgiler büyük önem kazanmıştır. Bunun en büyük sebebi sağlık konusunda sanal alemde kaynağı belli olmayan bilgilerin paylaşılmasıdır. Bu yanlış ve eksik yönlendirmeler tüketicileri hatalı deneyimlere ittiği için konunun uzmanlarından bilgi almaya başladılar. Böylelikle doktor web sitesi gibi kaynaklar değer kazandı. Hekimler de artan taleple birlikte, hastalarına ve internet kullanıcılarına direkt ulaşmak için kendilerine özel siteler yaptırmaya başladılar. Tıbbi bilgi gerektiren bu siteler konunun uzmanlarına hazırlatılmalıdır. Geniş kapsamlı bilgiler içeren bu sitelerde sağlıkla ilgili çok sayıda makale görmek mümkündür. Teknik alt yapıları için doktorlara özel web sitesi kurmuş ajansları tercih etmek daha avantajlı olur.

Doktor Web Tasarım Ankara

Tüketiciler sağlık problemleriyle alakalı bilgi almak veya iyi bir hekime ulaşmak için arama motorlarını kurcalar. Doktorlarla ilgili hasta yorumlarını okuyarak bir fikir edinirler. Sonraki aşamada hekimlerin web sitelerini aratıp incelerler. Bu doğrultuda bir doktor web sitesi içeriği ve alt yapısıyla hastaların ilgisini çekecek nitelikte olmalıdır. İyi tasarlanmış bir site kullanıcılara güven verir. Buradaki bilgiler ışığında hekim tercihlerini yaparlar. Dolayısıyla doktorlar; sitelerini hazırlatmak için işinde yetkin yazılımcılarla çalışmalıdır. Başkentte çok sayıda web tasarımcı olmasına rağmen donanımlı siteler tasarlayan profesyoneller azdır. Doktor web sitesi Ankara şeklinde arama yapan hekimler için en doğru adreslerden biri Özgül Medya’dır.

Doktor Web Sitesi Yaptırmanın Önemi Nedir?

Tıbbi konularda en doğru bilgiye ulaşmak gereklidir sanal ortamda. Tartışmalı ve faydası kanıtlanmamış tedavi unsurları tüketicilere geri dönülmez hatalar yaptırabilir. En sağlam sağlık bilgilerine hekimlerin imzasının olduğu sitelerden ulaşılabilir. Bu yüzden doktorların kendi ismiyle siteler yaptırması faydalıdır.  Doktor web sitesi yaptırmanın önemi nedir? diye en çok merak edenler sağlık sektöründe çalışanlardır. Bu siteler sayesinde doktorlar, hastalarına ulaşırlar. Muayenehaneleri varsa hastalar, hekimlerin iletişim bilgilerini edinir ve tedavi için adreslerini bulur. Ayrıca bir internet kullanıcısı, doktorlara özel web sitesi sayesinde hastalık sebepleriyle, belirtileriyle veya tedavi yöntemleriyle ilgili bilgi edinir. Sağlıklı gıdalarla, bitkilerle ilgi tavsiyeleri okur, neleri yapıp neleri yapmaması gerektiğini öğrenir.

Doktorlar İçin Zengin Web Site İçeriği

Doktor web sitesi tasarımı yaptırırken mutlaka belirtilmesi gerekenler vardır. Özgül Medya olarak bu detaya son derece önem veriyoruz. Öncelikle güçlü ve kullanıcıları etkileyecek bir ana sayfa yapıyoruz. Burada sitenin genel özetini içeren bilgiler paylaşıyoruz. Slogan niteliğindeki metinlerle kaliteli bir doktor sitesi inşa ediyoruz. Ana sayfadan sonraki en önemli kısmı hakkımda sayfası oluşturuyor. Burada doktorların eğitimi, tıbbi geçmişi, tedavi yöntemleri, katıldığı kongreler belirtiliyor. Tedavilerle ilgili sayfada hangi hastalıklar için ne gibi yöntemler uygulandığı, hizmet kapsamları yer alıyor. Mesleki başarılarla ve güncel etkinliklerle ilgili sayfalar da doktor web sitesi için hazırlanıyor. Son yıllarda önemi iyice artan SEO kapsamında blog sayfaları da sitelere ekleniyor.

Doktorlar için İnternet Sitesi SEO Uyumlu Alt Yapı

Hekimler, Google’da doktor web sitesi tasarımı nasıl yapılır? şeklinde arama yaparak konuyla ilgili merakını gidermeye çalışırlar. Teknik anlamda normal bir siteden pek farkları yoktur. Önemli olan içeriklerinin ve sunumlarının tıp sektörüyle alakalı bir formatta hazırlanmasıdır. Doktorlar web sitesi Ankara için arama yapan hekimlerin alan adını kendi isimlerinden alması gereklidir. Aksi takdirde Google’da hastaların dikkatini çekemez ve öne çıkamazlar. Ajans olarak bu sitelerin alt yapısını titizlikle hazırlıyoruz. SEO ve mobil uyumlu olarak tasarladığımız sitelerimiz, hızlı ve güvenli alt yapısıyla dikkat çekiyor. Tıp sektörünü yansıtan temalar kullanarak hekimlerin işini kolaylaştırıyoruz. Doktor sitesi için gerekli detayları da siteye ekliyoruz. Google map-iletişim formu ve sosyal medya butonlarını da ilgili sayfalara yerleştiriyoruz.

Nitelikli ve Profesyonel Görseller

Sitenizin öne çıkmasını istiyorsanız benzerlerinde olmayan özelliklere yer vermeniz gerekiyor. Bir doktor web sitesi için görseller ayrı bir önem arz ediyor. Sağlık bilgileri veya tedavilerle alakalı fotoğraflar koyulması hastaları memnun eder. Dolayısıyla bu detaya dikkat ediyor, çözünürlüğü yüksek ve profesyonel görseller kullanıyoruz. Ayrıca fotoğrafların yanı sıra videolar da koyarak sitenizi zenginleştiriyoruz. Bu su videolarda görüntü kalitesi iyi olmalı, çekimler prodüksiyon şirketlerine yaptırılmalıdır. İçerik olarak muayenehanenin genel dizaynı, tedavi görüntüleri, doktorun tıbbi açıklamaları yer alabilir. Ankara doktor sitesi için hazırlanacak bu videolar hekimleri tanımak ve onların mesleki yeterliliklerini anlamak açısından önemlidir. Tamamının profesyonel nitelikte hazırlanması gerekir.

Duyurular için Düzenli Güncelleme

Hekimlerin doktor sitesi için duyurular sayfası oluşturması, mesleki anlamda tanınmasına katkı sağlar. Bu kısma katıldıkları etkinlikleri, tıp kongreleriyle alakalı videoları ve fotoğrafları içeren bilgiler yükletebilirler. Aldıkları ödülleri içeren görseller koydukları takdirde doktorlara özel web sitesi Ankara diye arama yapan hastalarına daha fazla güven verirler. Duyuru sayfası, sadece hastalarının değil meslektaşlarının veya tıp öğrencilerinin de ilgisini çeker. Sektörle alakalı önemli etkinliklerin haberleri faydalı bilgiler içerir. Sadece geçmişteki değil gelecekteki tıbbi etkinliklerin veya yaptıkları röportajların da duyurusunu koyarak sitelerini zenginleştirirler. Ajansımız, duyuru sayfalarınızı sizin için düzenli olarak güncelleyebilir.

İçerikler İçin Makale Hizmeti

Google’da üst sıralara çıkmak ve çok sayıda kullanıcıya ulaşmak isteyenler, sitelerine blog sayfası eklemelidir. Güncel içerikler girilen bu bölüm; SEO kapsamında çok sayıda internet kullanıcısını siteye çeker. Etkileşim arttıkça arama motorlarına sayfa sıralamaları üste çıkar. Doktor sitesi için de aynı durum geçerlidir. Blog sayfasına farklı konularda sağlık içerikleri koyan hekimler bir adım öne çıkar. Peki bu sayfalara ne gibi yazılar koyulabilir? Sağlık bilincinin ve organik beslenmenin arttığı günümüzde beslenmeyle alakalı makaleler paylaşılabilir doktor web sitesi üzerinde. Hangi hastalığa ne gibi gıdaların iyi geldiği, beden sağlığını korumak için neleri tüketip nelerden uzak durmak gerektiğine ilişkin içerikler yazılabilir. Blog sayfasındaki yazıların  anahtar kelimeler kullanılarak SEO uyumlu yazılması gerekir. Bununla ilgili makaleleri uzman ekibimize yazdırabilirsiniz.

En Büyük Referanslarımız Hekimlerimiz

Başkentin en iyi dijital ajanslarından biri olarak hekimleri memnun eden siteler kuruyoruz. Senelerin deneyimiyle yüksek tıklamalar alan, sıra dışı ve trendlerle uyumlu web siteler hazırlıyoruz. Detaylı ve nitelikli işler yapmamıza karşın doktor web sitesi fiyatları için cep yakmayan rakamlar sunuyoruz. Her bütçeye uygun bu fiyatlarla müşterilerimizi eli boş göndermiyoruz. Daha önce hizmet verdiğimiz doktorlar ve hastane yöneticileri, bizlere referans olup yeni müşterilere ulaşmamızı sağlıyor. Verdiğimiz güvenle marka kimliğimiz büyüyor. Söz verdiğimiz sürede projeleri teslim ediyor, hizmet sonrası da teknik olarak müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Ankara doktor web sitesi fiyatları için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Doktorlara Özel SEO Optimizasyonu

Doktorlara özel site tasarımı yaparken onların kolayca kullanabileceği panelde istediği değişikliği yapabileceği şekilde siteyi yapılandırıyoruz. Tasarım şık ve kullanıcı dostu olarak yapıyoruz ayrıca tüm cihazlarla uyumlu olarak ve güncellemelere açık bir şekilde tasarlıyoruz. Alt yapısı seo uyumlu olduğu için google aramalarında üst sıralarda çıkmaktadır. Doktorların aranıldığı zaman bulunması ve internet üzerinden gelir elde etmesi için tam uyumlu tasarımlar ile size SEO uyumlu alt yapı ile hastalarınızın sizi kolayca bulmasını sağlayabilir. Daha çok hasta potansiyeline ulaşabilirsiniz.

Sabit Fiyat, Kaliteli Hizmet Ayrıntılı Bilgi İçin Bizlere Ulaşın : 0542 621 45 30 Kolay Kullanım Yönetim Paneli Türkçe Yönetim Paneli Alan Adı Hosting Hesabı Kurumsal Mail Mobil Uyumlu

Hastalarına tedavi alanlarını ve tecrübelerini aktarma fırsatı bulacak, sağlık turizminde kendini tanıtabilecek ve Dünya’nın her yerinden web sitelerine ulaşabileceklerdir.Bu ayrıcalığı yaşamak ve tecrübelerimizden faydalanmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Ankara Web Tasarım internet ihtiyaçlarınız için komple çözümler sunar.İnternet sitesi tasarımlarıyla hedefleriniz en pratik ve ekonomik şekilde ulaşmanızı sağlar.

internet sitesi ve alan adı paketlerimiz, alan adı başvurunuzun yapılmasından, internet sitenizin istediğiniz içerik doğrultusunda yayına konulmasına kadar tüm işlemleri kapsar.

Doktor web tasarım uygulaması ile internet sitenizi oluşturabilir, teknolojiyi kolayca kullanabilirsiniz.

Özellikle sağlık alanında yapılan internet siteleri sayesinde hastalar ve yakınları doğru bilgiye doğru internet siteleri aracılığı ile ulaşmaktadır.

  • Firmamız siz doktorlara Tabibler Odası Birliği’nin sunmuş olduğu internet hizmeti olan DR.TR uzantısını kullanmanıza yardımcı olarak, internet dünyasında kendinizi tanıtmanızı ve internet kimliğinizi oluşturmanızı sağlayacaktır.
  • Firmamızla çalışmayı tercih etmeniz durumunda hiçbir bürokratik işlemlerle uğraşmadan kolayca internet sitesi sahibi olmakla kalmayacak aynı zamanda tescil işlemi ve devam eden süreçlerde tek elden hizmet alacaksınız.

Doktorlara özel web sitesi ile sanal hastanenizi oluşturun…

Günümüzde hasta ve hasta yakınlarının muayeneye gitmeden ya da ameliyat olmadan önce yaptıkları ilk iş kendileri ile ilgilenecek hekim ile ilgili mesleki bilgi ve becerilerini internet üzerinden araştırmaktadır. Bu durum göz önüne alındığında ise doktor web tasarım devreye girer ve en doğru çalışmaları hekim ile ortaklaşa çalışarak internet ziyaretçilerine sunar.

Ankara Web Tasarım olarak kendi kişisel internet sitelerini yaptıran hekimlerin ortak görüşü; doktor web siteleri hastaların kendilerine ulaşmak için en doğru yolu tercih ettiği şeklindedir.

Hekimler kendi uzmanlık alanlarına ait kendi ağızlarından yazdıkları makaleleri ve bilgilendirmelerin hastalara en doğru ve güvenilir bilgiyi verdiği şeklindedir.

Doktorlarımıza sağlanan bu hizmet sadece bir telefon kadar uzağınızda…